image Ishte baba i një djali të vogël, kështu iu nda në dysh motorri 39-vjeçarit shqiptar që vdiq në Itali

Rajon

Ishte baba i një djali të vogël, kështu iu nda në dysh motorri 39-vjeçarit shqiptar që vdiq në Itali

news image

Dje gjatë ditës mediat italiane kanë raportuar për aksidentin tragjik në Terviso të Italisë, ku mbeti i vdekur shqiptari nga Durrësi Saimir Gjinikën, i cili banonte në San Biagio, shkruan Gazeta Sinjali.

Gjithashtu mediat italiane kanë zbuluar detaje nga aksidenti, ku thuhet se ai u përplas me një furgon, teksa ishte duke lëvizur me motoçikletë. Motoçikleta u nda në dy pjesë nga përplasja.

Po ashtu mësohet se viktima ishte duke udhëtuar me motorin e tij për në punë kur është përplasur nga një furgon tip ‘Fiat Punto’,

Siç bëhet e ditur, Gjinikën ishte 39-vjeçar dhe pas vetës la një djalë të vogël dhe gruan e tij.

❌❌❌ SCHIANTO MICIDIALE A #MIGNAGOLA DI #CARBONERALE PRIME IMMAGINI DOPO L'INCIDENTE

Posted by Il Gazzettino on Friday, May 19, 2023

/GazetaSinjali/