image Interneti mbushet me ‘meme’ për anijen e bllokuar në Kanalin e Suezit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Interneti mbushet me ‘meme’ për anijen e bllokuar në Kanalin e Suezit

news image

Pasi një anije e madhe kontejnerësh u bllokua në Kanalin e Suezit, interneti u përmbyt me ‘meme’ të shumta në kurriz të një fotoje të marrë në vendngjarje.

Foto tregon një ekskavator që gërmon pranë anijes dhe për shkak të madhësisë së anijes, e cila është aq e madhe, ekskavatori pranë saj duket i vogël dhe “i pafuqishëm”.

Nuk u desh shumë që përdoruesit e internetit të dilnin me shumë hile në kurriz të asaj skene.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin