image Ibrahimovic mungon në sfidën ndaj Liverpoolit, shkak dëmtimi - Sinjali

Ibrahimovic mungon në sfidën ndaj Liverpoolit, shkak dëmtimi

news image

Zlatan Ibrahimovic do të mungojë në klasiken: Liverpool – Milan, shkruan Sinjali Sport.

Ylli suedez ka probleme me thembrën e Akili dhe nuk do jetë pjesë e Rossonerit për ballafaqimin në Anfield.

Sulmuesi shtatlartë u rikthye nga lëndimi këtë fundjavë, ku edhe realizoi gol, mirëpo duket se është lënduar përsëri.

Me kuqezinjtë që janë rikthyer në Ligën e Kampionëve këtë sezon, pritej nga fansat që të kanë nga fillimi edhe liderin e tyre.

Skuadra nga qyteti i modës është mysafire e Liverpoolit në ora 21:00. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: