image Hidhet shorti në FA Kupë – Chelsea me kundërshtarë të fortë

Futboll

Futboll/ Hidhet shorti në FA Kupë – Chelsea me kundërshtarë të fortë

news image

Pak minuta më parë është hedhur shorti për çerek-finalet e FA Kupës.

Në çerek-finale, ndeshja më interesante do të jetë ajo mes Leicester dhe Chelseas, transmeton Gazeta Sinjali.

Këto janë çiftet e plota:

Sheffield United-Arsenal
Newcastle-Manchester City
Norwich përballet me fituesin e ndeshjes Derby-Man Utd
Leicester-Chelsea

Ndeshjet do të luhen nga data 20 deri me 22 mars./Gazeta Sinjali/