COVID-19

Të infektuar

132

Të sheruar

16

Të vdekur

1

Sport/ Handanovic i gatshëm për ndeshjen me Juventusin

news image

Skuadra e Interit shpreson që portieri Samir Handanovic do të rikthehet këtë të diel në ndeshjen me Juventusin.

Handanovic ka qenë jashtë fushave pasi ka thyer gishtin e vogël në dorën e majtë gjatë një ndeshje.

Ai u lëndua më 2 shkurt dhe ka humbur tri ndeshjet e fundit në Serie A, plus ndeshjen në Kupën e Italisë dhe atë ndaj Ludogorets.

Sipas asaj që raportojnë mediat e huaja, portieri do të kthehet në këtë fundjavë në ndeshje me Juventusin.


Shpërndaje artikullin