image Gjuajtje me armë në veri të Mitrovicës, plagosen dy persona - Sinjali

Gjuajtje me armë në veri të Mitrovicës, plagosen dy persona

news image

Dy persona janë plagosur gjatë një përleshjeje me armë zjarri mbrëmë, në një kafene në veri të Mitrovicës, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Veriut, togeri Branislav Radoviq.

“Rreth orës 22:42 policia është njoftuar se në kafenenë “Amnesia” me shumë gjasa ka mbetur i plagosur një person, më pas njësitet kanë dalë në terren”, tha Radoviq.

Ai bëri të ditur se gjatë incidentit dy persona janë plagosur me armë zjarri – njëri në kofshë dhe tjetri me gishtin e këmbës.

“Hetimi është duke vazhduar, detajet tjera rreth këtij rasti do të bëhen të ditura më vonë pas marrjes së informatave më të sakta dhe më të plota”, u shpreh Radoviq për Mitropol./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin