image Gjilan/ Këmbësori inskenon aksidentin ndaj shoferit të BMW-së (VIDEO) - Sinjali

Gjilan/ Këmbësori inskenon aksidentin ndaj shoferit të BMW-së (VIDEO)

news image

Një qytetar ka bërë një veprim të çuditshëm dhe të rrezikshëm për jetën e tij, sot rreth orës 10:57, në Gjilan, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali ka siguruar një video ku shihet një i ri, i cili vrapon dhe shtrihet para një veture në lëvizje, me qëllim të inskenimit të një aksidenti.

Mirëpo, shoferi i BMW-së ka arritur që të ndalen me shpejtësi, duke mos pasur fare kontakt me të riun.

Në vendin e ngjarjes shihen edhe disa qytetarë që mbesin të habitur nga veprimi i të riut, derisa njëri prej tyre komunikon vazhdimisht me shoferin./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin