image Gjendet një kafkë dhe eshtra njeriu në Kurbin - Sinjali

Gjendet një kafkë dhe eshtra njeriu në Kurbin

news image

Një kafkë dhe eshtra njeriu janë gjetur në afërsi të fshatit Adriatik në Kurbin.

Mësohet se eshtrat janë gjetur në disa ferra, në një rrugë rurale pranë bregdetit.

Eshtrat e gjetura do të dërgohen për ekzaminim në mënyrë që të zbardhet identiteti i viktimës.

Forca të shumta policore ndodhen aktualisht në vendngjarje.

“Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ndërsa mbetjet kockore do të dërgohen në Institutin e mjekësisë ligjore ,për ekzaminime të mëtejshme“, thuhet në njoftimin e Policisë.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin