image Gashi thotë se nuk e ka problem nëse Haxhi Shala nuk e voton Qeverinë Hoti
[wp-story id="814678"]

Gashi thotë se nuk e ka problem nëse Haxhi Shala nuk e voton Qeverinë Hoti

news image

Shefi i Grupit Parlamentar, Arben Gashi, tha se nuk e ka problem nëse deputeti i Nismas nuk voton pro formimit të Qeverisë Hoti në Kuvend.

“Nuk e kam problem nëse nuk voton për formimin e qeverisë Haxhi Shala”, tha Gashi.

Ndërkaq, para pak çastesh, Kryesia e Kuvendit ka mbajtur mbledhjen dhe ka vendosur që nesër prej orës 11:00 të votohet Qeveria Hoti./ Gazeta Sinjali/