COVID-19

Të infektuar

3356

Të shëruar

1874

Të vdekur

66

Futboll/ Gafa e vitit, lojtari i Gladbach-it nuk arrin të shënojë gol në portën pa portier

news image

Sot rifilloj sezoni i Bundesligës pas 64 ditë pushimi.

Një nga ndeshjet që u zhvillua sot, ishte ajo mes Frankfurtit dhe Munchengladbach  që përfundoi me rezultat 1:3 për mysafirët, transmeton Gazeta Sinjali.

Në këtë ndeshje, futbollisti i Gladbach Hofmann bëri gafën e vitit.

Përkundër se porta ishte pa portier, ai nuk arriti të shënoi gol. Një nga lojtarët e Frankfurt arriti që ta largoj topin./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin