image Neuer tenton ta kalojë futbollistin kundërshtar, por e pëson në mënyrë qesharake - VIDEO - Sinjali

Neuer tenton ta kalojë futbollistin kundërshtar, por e pëson në mënyrë qesharake – VIDEO

news image

Manuel Neuer ka bërë një gafë qesharake në sfidën që Bayerni është duke e luajtur ndaj Frankfurtit.

Teksa 45 minutëshi i parë u mbyll 5-0 në favor të Bayernit, në pjesën e dytë vendasit shënuan golin e “nderit”.

Teksa Neuer u mundua të driblonte sulmuesin Kolo Muani, ai nuk ia doli ta bënte këtë, për më tepër sulmuesi ia vodhi topin duke e futur në rrjetë.

Më poshë mund ta shihni momentin e golit të Muanit dhe gafën e Neuer.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: