COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Futboll/ Futbolli merr lajm të mirë, Arteta shërohet nga koronvirusi

news image

Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta ka arritur që ta mposht koronavirusin.

Klubi i Arsenal ka lajmëruar që spanjolli është rikuperuar plotësisht, transmeton Gazeta Sinjali.

Fatmirësisht fëmijët e Artetas dhe gruaja janë po ashtu mirë dhe nuk janë infektuar me Covid 19.

Po ashtu asnjë lojtar i Arsenal nuk ka dal pozitiv në testin për koronavirus./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: