image Formacionet zyrtare, SHBA-Uells

Futboll

Formacionet zyrtare, SHBA-Uells

news image

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ShBA – Uells.

Kombëtarja e ShBA dhe ajo e Uellsit e nisin sonte rrugëtimin e tyre në Kampionatin Botëror 2022.

ShBA dhe Uellsi luajnë në kuadër të grupit B, në kërkim të pikëve të para në këtë Botëror.

Ndeshja ShBA – Uells luhet me fillim nga ora 20:00.

Formacionet zyrtare:

image 379

/GazetaSinjali/