image Fama dhe puna nuk po del të jenë pengesë për Kylie-n që të ketë më shumë fëmijë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Showbiz/ Fama dhe puna nuk po del të jenë pengesë për Kylie-n që të ketë më shumë fëmijë

news image

Miliarderia më e re në moshë, Kylie Jenner, e cila para disa muajve i dha fund lidhjes së saj me rep-artistin e njohur, Travis Scott, ka thënë se dëshiron t’i ketë katër fëmijë.

Këtë e ka thënë ajo në një video të publikuar në platformën YouTube, në të cilën ajo i bën grim motrës së saj, Kimi Kardashian.

“Unë dua të shoh veten time me katër fëmijë, por nuk e di kur. Nuk kam kohë të caktuar për këtë. Nuk e di nëse do kem katër fëmijë nesër apo në shtatë vitet e ardhshme”, tha Kylie.

Kujtojmë se Kylie është nënë e një vajze të cilën e ka emëruar Stormi. /Gazeta Sinjali/
Shpërndaje artikullin