COVID-19

Të infektuar

1038

Të shëruar

791

Të vdekur

30

Showbiz/ Ermal Mamaqi publikon video duke i prerë flokët

news image

Aktori njëherësh edhe moderatori i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi është tejet aktiv në rrjetet sociale, në të cilat numëron miliona ndjekës.

Së fundmi në rrjetin social Instagram, artisti ka publikuar një video ku shfaqet duke i prerë flokët, transmeton Gazeta Sinjali.

Mamaqi këtë e ka bërë si përgjigje ndaj disa komenteve të ndjekësve, të cilët e kanë kritikuar se përse i ka publikuar online por me pagesë dy komeditë e tij: “Dy gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”.

View this post on Instagram

I Love TROPOJA + 2 Gisht Mjaltë Online link në bio

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Artisti ka marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit, të cilët nuk kanë hezituar t’i shkruajnë atij fjalët më të mira./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin