image Ermal Fejzullahu i kërkon publikisht falje Arianës
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Ermal Fejzullahu i kërkon publikisht falje Arianës

news image

Si rezultat i angazhimeve të përditshme profesionale, këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu i ka kërkuar falje publikisht gruas së tij Arianës, pasi ka qëndruar larg saj dhe familjes, shkruan Gazeta Sinjali

Madje, ai ka falënderuar bashkëshorten për kujdesin ndaj fëmijëve.

“I kisha kërkuar falje për shumë gjëra në jetë në kuptimin që me ka ra shumë të qëndrojë larg saj, me qenë kudo nëpër botë, të vrapojë pas punëve. E falënderoj shumë nga zemra që ka qenë një nënë e mirë dhe i ka edukuar fëmijët e mijë në mënyrën më të mirë”, u shpreh Ermali teksa ishte i ftuar në emisionin Libero./Gazeta Sinjali/