image Empoli interesohet për Ardian Ismajlin - Sinjali

Empoli interesohet për Ardian Ismajlin

news image

Mbrojtësi i Shqipërisë, Ardian Ismajli po kërkohet me ngulm nga Empoli.

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Ardian Ismajli është afër të largohet nga Spezia.

Ismajli në fakt po kërkohet me ngulm nga skuadra e sapo promovuar në Serie A, Empoli.

24-vjeçari është bërë objektiv i “Azzurrëve” për mbrojtjen e tyre, kualitetet e reprezentuesit të Shqipërisë shquhen nga Empoli dhe ai po kërkohet me ngulm para fillimit të sezonit të ri. Në anën tjetër, Thiago Motta ka menduar për zëvendësimin e tij me Dimitris Nikolaou nga Olympiacosi. /GazetaSinjaliSporti/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: