image Emma Roberts bëhet nënë

Bota e Yjeve

Emma Roberts bëhet nënë

news image

Aktorja Emma Roberts është bërë nënë e një djali.

Burimet e TMZ tregojnë se aktorja lindi të dielën në L.A. një djalë shumë të shëndetshëm, të cilin e ka quajtur Rodos, transmeton Gazeta Sinjali.

Ema është në lidhje me artistin Garrett. Çifti u lidhën menjëherë pasi Emma u nda nga fejesa e saj me Evan Peters në pranverën e vitit 2019.

Ata i mbajtën gjërat e fshehura në fillim, pastaj marrëdhënia u përshpejtua, sepse nuk kaloi shumë kohë dhe shtatzënia e Emës doli në sipërfaqe, të cilën ajo e konfirmoi në gusht./Gazeta Sinjali/