image ‘Eminemi refuzoi tetë milionë euro për të kënduar në Katar për Kupën e Botës’

Bota e Yjeve

‘Eminemi refuzoi tetë milionë euro për të kënduar në Katar për Kupën e Botës’

news image

Rep artisti amerikan Eminem thuhet se ka refuzuar një shumë marramendëse për të kënduar në finalen e Kupës së Botës 2022 në Katar.

Sipas artistit 50 Cent, të dy ata janë të gatshëm të pranojnë një pjesë të paketës së pagesës për të përsëritur shfaqjen e tyre në Super Bowl.

Dyshja e repit patën një shans për të performuar pasi Lionel Messi dhe Argjentina shijuan lavdinë në Lindjen e Mesme dhe do të ishin shpërblyer financiarisht në shumën prej tetë milionë eurosh.

Duke qenë pjesë e shfaqjes ikonë Super Bowl 56 vitin e kaluar, 50 Cent foli për ofertën këtë javë – për të cilën ai ishte më se i lumtur të pranonte.

/GazetaSinjali/