image Edona: 7 herë favorite jam dalë, më shumë sesa Messi që ka fitu kupa

Bota e Yjeve

Edona: 7 herë favorite jam dalë, më shumë sesa Messi që ka fitu kupa

news image

Konkurrentja e Big Brother VIP 2, Edona gjatë rrugëtimit të saj në këtë spektakël u vlerësua dhe u kritikua për deklaratat e shumta që i dha gjatë këtyre rreth 100 ditëve.

Një e tillë nuk mungoi as sot.

Ajo teksa po bisedonte me disa nga banorët, shprehu admirimin që ka për lojën e saj duke e lartësuar më shumë se të legjendës së futbollit, Lionel Messi.

“7 herë favorite jom dalë, ma shumë sesa Messi që ka fitu kupa”, iu tha ajo banorëve.

/GazetaSinjali/