image Edhe një vit burg për të bërë, ky është shqiptari që i dha fund jetës në burgun e Italisë
[wp-story id="814678"]

Shqipëri

Edhe një vit burg për të bërë, ky është shqiptari që i dha fund jetës në burgun e Italisë

news image

Një i ri nga Shqipëria i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur natën e ndërrimit të viteve.

Ai ishte duke vuajtur dënimin në burg kur është gjetur nga gardianët i pajetë.

Bëhet me dije se shqiptari që i  ka dhënë fund jetës është shtetasi A.A., 28 vjeç, i cili ishte i dënuar për trafikim droge dhe po vuante dënimin në burgun e Salernos në Itali.

I riu kishte edhe një vit burg për të bërë, por që natën e ndërrimit të vitit i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë.

/GazetaSinjali/