image Edhe një tjetër futbollist i Juventusit infektohet me COVID-19

Futboll

Edhe një tjetër futbollist i Juventusit infektohet me COVID-19

news image

Pas Alex Sandros, te Juventusi ka rezultuar pozitiv me koronavirus edhe Juan Cuadrado.

Kjo po besohet se do të jetë një mungesë e madhe për Juventusin, pasi që nesër do të përballen me Milanin, shkruan Sinjali Sportiv.

Kurse, futbollisti është futur në izolim dhe është në gjendje të mirë shëndetësore.

/Sinjali Sportiv/