image E rëndë/ Babai plagos të birin me thikë në Berat - Sinjali

E rëndë/ Babai plagos të birin me thikë në Berat

news image

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të hënë në Berat, ku babai ka plagosur me thikë djalin e tij.

Policia bën të ditur se, për motive të dobëta, shtetasi me iniciale R.Sh., 66 vjeç, ka goditur me thikë në trup djalin e tij shtetasin A.Sh., 32 vjeç.

Fillimisht, 32-vjeçari u dërgua në spitalin e Beratit, ndërsa mësohet se më pas është nisur për në Spitalin e Traumës për ndihmë mjekësore më të specializuar.

Policia vuri në pranga 66-vjeçarin dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve, raporton A2CNN.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: