image E kritikojnë për kilogramët e tepërt, Bebe Rexha ia mbyll gojën të gjthëve - poston foto me bikini - Sinjali

E kritikojnë për kilogramët e tepërt, Bebe Rexha ia mbyll gojën të gjthëve – poston foto me bikini

news image

Bebe Rexha jo si rrallë herë na ka treguar me postimet e saj se nuk ka fare komplekse, ajo me ndjekësit e saj poston foto dhe video ku tregon edhe “defektet” që ajo ka, transmeton Gazeta Sinjali.

Së fundmi, këngëtarja e famshme shqiptare publikoi imazhe ku shfaqet mjaft tërheqëse me bikini ngjyrë të zezë duke ekspozuar kështu të pasmet.

Në këto foto të postuara nga ajo shihen mjaft mirë kilogramët e tepërt për të cilat kritikohet, por Bebe nuk duket se ka një problem të tillë.

/Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin