image E kërcënuan në vendin e punës e hodhën shishe me benzinë, si ndodhi ngjarja në Gllogoc

Siguri

E kërcënuan në vendin e punës e hodhën shishe me benzinë, si ndodhi ngjarja në Gllogoc

news image

Në Arllat, Gllogoc, dje më 13 maj diku rreth orës 20:45, ka ndodhur një shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit kanë treguar se një burrë, ka njoftuar se dy persona, njëri prej tyre i mitur, e kanë kërcënuar atë në vendin e punës dhe më pas kanë hedhur dy shishe me lëndë djegëse, që mësohet se ishte benzinë, në brendi të vendpunishtes.

Sinjali mëson se Policia ka arrestuar njërin prej tyre ndërsa tjetri, është në arrati. /Gazeta Sinjali/