image Dua Lipa dhe i dashuri i saj po kalojnë çaste të mira në plazh

Bota e Yjeve

Dua Lipa dhe i dashuri i saj po kalojnë çaste të mira në plazh

news image

Artistja e njohur, Dua Lipa po kalon kohë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Këngëtarja kosovare dhe modeli amerikan, 21 vjeç, u vunë re duke bërë ‘surf’ së bashku në Malibu teksa ishin pajisur me rroba e dërrasë të ‘Surf’-it.

Dyshja ishin kapur nga paparacit duke shkëmbyer puthje pasionante teksa po shijonin momente të mira në det. /Gazeta Sinjali/