image Drenas: Tentoi ta rrahë gruan e tij, pengohet nga i biri - Sinjali

Drenas: Tentoi ta rrahë gruan e tij, pengohet nga i biri

news image

Dje rreth orës 01:40 në Drenas një femër është ankuar në polic se burri i saj në gjendje të dehur ka tentuar që ta godasë atë.

Mirëpo, sipas burimeve të Gazetës Sinjali brenda policisë në Drenas, viktima ka shpëtuar pa u goditur fal djalit të tyre i cili kishte ndërhyer dhe kishte ndaluar babain e tij.

Gjithashtu ky sinjalizues ka thënë se gruaja vazhdimisht ka qenë viktimë e dhunës psiqike nga burri i saj. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin