image Drejtori i AKI-së sot u raporton deputetëve - Sinjali

Drejtori i AKI-së sot u raporton deputetëve

news image

Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI) do të mbajë mbledhje sot në orën 10:00.

Në këtë mbledhje do të raportojë drejtori i AKI-së, Kreshnik Gashi.

Gashi në këtë do të tregojë për gjendjen e sigurisë gjate periudhës se pandemisë dhe situatën aktuale. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: