image Donika Gërvalla takohet me Bujar Osmanin

Politikë

Donika Gërvalla takohet me Bujar Osmanin

news image

Kryediplomatja nga Kosova, Donika Gërvalla, është takuar me homologun nga Maqedonia e Veriut, Bujar Osmanin.

Pas takimit, ata do ta mbajnë një konferencë për media.

Kryediplomati maqedonas gjatë ditës do të takohet edhe me presidenten Vjosa Osmani si dhe kryeministrin Albin Kurti.

/GazetaSinjali/