image “Donaldi martohet me Borën”, aktori habit me deklaratën
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

“Donaldi martohet me Borën”, aktori habit me deklaratën

news image

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri.

Me vazhdimësinë e garës tashmë për më shumë se 100 ditë, janë krijuar edhe aludimet të shumta për konkurrentët që do ta fitojnë çmimin e madh.

Aktori i njohur Agron Llakaj u shpreh se ka dëgjuar se Big VIP do ta fitojë Donaldi.

Gjithçka u komentua brenda humorit në Al Pazar.

“Big Brother-in e more vesh se kush do ta fitojë? Zihen kot aty”.

Agron Llakaj: Kush?

Aktori i Al Pazar: Ilir Shaqiri.

Agron Llakaj: Jo mo. Mua më thanë që fiton Donaldi.

Aktori i Al Pazar: Jo, ai e fiton! Donaldi martohet me Borën./GazetaSinjali/