image Djali ia mbushi pesë muaj, kështu duket Elita Rudi

Bota e Yjeve

Djali ia mbushi pesë muaj, kështu duket Elita Rudi

news image

Elita Rudi përmes dy fotografive, tregoi format trupore pesë muaj pas lindjes së djalit.

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregon si duket pesë muaj pas lindjes.

E veshur në të zeza, moderatorja tregon se si ka arritur t’i rikthejë format e mëparshme brenda pak muajsht.

“Trup i dashur të dua, ti më bëre nënë. 5 muaj nga lindja”, është mbishkrimi që Elita ua ka lënë fotografive.

Për ndryshe, Elita Rudi dhe reperi Gjiko, pesë muaj më parë u bënë prindër të një djali, të cilin e pagëzuan Zëri.