image Dj Geek feston ditëlindjen, Dafina Zeqiri e uron me fjalët më të ëmbla: Dashuria e jetës sime
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Dj Geek feston ditëlindjen, Dafina Zeqiri e uron me fjalët më të ëmbla: Dashuria e jetës sime

news image

Ditën e sotme Dj Geek feston ditëlindjen, ndonse nuk kishte si të ndodhte ndryshe e dedikimin romantik e ka marrë pikërisht nga partnerja e tij Dafina Zeqiri.

Ajo ka publikuar foto duke u puthur në Instagram e përbri shkruan: “gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime, shoku dhe dj më i mirë”. E pra ata janë një ndër çiftet mjaft të pëlqyer të publikut e jo vetëm.

Shpeshherë ata ndajnë dedikime plot dashuri për njëri tjetrin.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

/GazetaSinjali/