image “Ditari” vjen nga Remzie dhe Nexhat Osmani
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

“Ditari” vjen nga Remzie dhe Nexhat Osmani

news image

Remzie dhe Nexhat Osmani sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re me titull “Ditari”, shkruan Gazeta Sinjali.

Kënga në fjalë erdhi e vizualizuar edhe me klip, në të cilin mori vëmendje Remzia me dukjen elegante në të gjitha skenat e klipit.

Vëlla e motër erdhën me një këngë ritmike, pak kohë para se të rikthehen me koncerte e mbrëmje muzikore.

/Gazeta Sinjali/