image Disa ide veshjesh nga rrugët e Milanos gjatë Javës së Modës
[wp-story id="814678"]

Modë & Stil

Disa ide veshjesh nga rrugët e Milanos gjatë Javës së Modës

news image

Java e Modës në New York dhe Londër ka mbaruar, por gjërat sapo kanë filluar në Milano dhe sigurisht pas saj do të jetë Java e Modës në Paris.

Editorët dhe influencuesit tashmë kanë zbritur në rrugët me stil të kryeqytetit italian të modës, për të parë se çfarë kanë rezervuar stilistët e famshëm për sezonin e ri.

Për t’u frymëzuar dhe për të krijuar disa ide se çfarë të vishni për t’u dukur si influencueset e modës në rrugët e Milanos, hidhuni një sy fotove më poshtë.

/GazetaSinjali/