image Rihanna në top formë pas shtatzënisë, shfaqet rrugëve të New York-ut

Bota e Yjeve

Rihanna në top formë pas shtatzënisë, shfaqet rrugëve të New York-ut

news image

Edhe pse ka vetëm dy muaj që ka lindur, Rihanna dukej elegante si kurrë më parë me një pallto të zezë të gjatë dhe çizme deri tek kofshët, ndërsa doli për darkë në New York City të hënën në mbrëmje.

Të gjithë sytë ishin tek super miliarderja, teksa ajo iu afrua makinës së saj me një xhaketë ‘Dries Van Noten’ gri qymyri prej 2,335 dollarësh dhe një palë këpucë ‘Balenciaga’, pasi kishte dalë për të ngrënë me miqtë, shkruan DailyMail.

Për grim, ajo vendosi një shkëlqim buzësh ngjyrë kafe dhe bronz, duke i dhënë asaj një shkëlqim të këndshëm.

/GazetaSinjali/