image Digjet një banesë në Mitrovicë, policia dhe zjarrfikësit dalin në vendngjarje

Siguri

Digjet një banesë në Mitrovicë, policia dhe zjarrfikësit dalin në vendngjarje

news image

Një banesë dyshohet se është kapluar nga flakët në lagjen Bair të Mitrovicës.

Sipas sinjalizuesve të Sinjalit, zjarri dyshohet se është shkaktuar nga energjia elektrike.

Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes ndërkohë që ende nuk dihen nëse ka ndonjë të lënduar.

Sinjali do të iu mbajë të informuar.

/GazetaSinjali/