image Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala puthen aksidentalisht në buzë

Futboll

Festa/ Cristiano Ronaldo dhe Paulo Dybala puthen aksidentalisht në buzë

news image

Mbrëmë Juventus luajti kundër Parmës, në kuadër të Seria A, ku Zonja e Vjetër fitoi me rezultat 2:1.

Cristiano Ronaldo ishte i veçuar mbrëmë pasi shënoi dy gola.

Gjatë festimit të golit të dytë, Ronaldo aksidentalisht ka puthur bashkëlojtarin e tij, Paulo Dybalan, gjatë kthimit të kokave.

Video është bërë virale në rrjetet sociale./ Gazeta Sinjali/

https://twitter.com/JaivanFUT/status/1219055582444949509
https://twitter.com/JaivanFUT/status/1219057018499141632