image COVID-19: Sot janë shëruar dy persona dhe asnjë rast i ri në Viti

Shëndetësi

COVID-19: Sot janë shëruar dy persona dhe asnjë rast i ri në Viti

news image

Sipas statistikave të publikuara nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, Komuna e Vitisë sot nuk ka regjistruar asnjë rast të ri me COVID-19, shkruan Gazeta Sinjali.

Ndërsa, janë konfirmuar dy persona të shëruar nga virusi.

Gjithashtu, numri i rasteve aktive në Viti është 15. /Gazeta Sinjali/