image “Çmendet” tifozi, shkatërron me thikë televizorin pasi Meksika u eliminua nga Kupa e Botës - VIDEO

Futboll

“Çmendet” tifozi, shkatërron me thikë televizorin pasi Meksika u eliminua nga Kupa e Botës – VIDEO

news image

Duket se incidentet nga “Katar 2022” nuk kanë të ndalur.

Shumëkush e ka humbur durimin kur nuk erdhi kualifikimi që do të dëshironin për ekipin e tij.

Ky meksikan ndoshta i dha fund.

Siç shihet në video, pasi Meksika u eliminua nga Kupa e Botës, tifozi gjaknxehtë sulmoi televizorin fillimisht me grushta dhe më pas me thikë, duke e copëtuar atë.

/GazetaSinjali/