image Çfarë do të ndodhë me biletat e shitura pas anulimit të koncertit të Malumës?

Bota e Yjeve

Showbiz/ Çfarë do të ndodhë me biletat e shitura pas anulimit të koncertit të Malumës?

news image

Në mbledhjen e sotme në Shqipëri, kryeministri i vendit, Edi Rama dhe Ministria e Shëndetësisë urdhëron mbylljen e aktiviteteve publike dhe jopublike si dhe anulimin e grumbullimeve masive në vend të mbyllura apo të hapura.

Po ashtu, koncerti i këngëtarit Maluma, i cili parashihej të mbahej me datën 14 mars, do të shtyhet në një datë të dytë.

Në njoftimin e dhënë nga organizatorët ‘Connext’ thuhet se anulimi i koncertit është bërë deri në një datë të re.

E rëndësishme është se të gjitha biletat e blera deri më tani dhe ato që do të shiten në vijim, do të jenë të vlefshme për datën e re./Gazeta Sinjali/