image Butrint Imeri lanson sonte këngën e re "Kuku"
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Butrint Imeri lanson sonte këngën e re “Kuku”

news image

Butrinti po sjell projektin e shumëpritur muzikor “Kuku”.

Me anë të një postimi në Instagram këngëtari i njohur Butrint Imeri tha se nesër vjen kënga e re për publikun.

Ai shkroi “Pritja mori fund. Kuku. Nesër. 23:59.”

Butrinti solli “Dale” disa javë më parë dhe tashmë ai po shijon suksesin e madh të saj e cila ka arritur miliona klikime.

Por ai nuk u mjaftua me kaq dhe njoftoj se nesër po sjell projektin e ri “Kuku”, të cilin e paralajmëroi përmes një videoje në Instagram./GazetaSinjali/

View this post on Instagram

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)