image Bora Zemani thyen heshtjen, sonte përballet me Donaldin dhe Beatrixin - Sinjali

Bora Zemani thyen heshtjen, sonte përballet me Donaldin dhe Beatrixin

news image

Bora Zemani do të përballet me Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosajn. Ditët e fundit, emri i saj është përmendur në media për shkak të raportit që ka krijuar ish-partneri i saj, Donald Veshaj me Beatrix Ramosajn në Big Brother VIP.

Këta të fundit janë parë mjaft të afërt, pranuan se kanë një pëlqim ndaj njëri-tjetrit dhe madje mbrëmjen e djeshme shkëmbyen dhe puthjen e parë. Ndërsa rrjeti zien për trekëndëshin e krijuar Donald-Beatrix-Bora, kjo e fundit ka preferuar të mos komentojë asgjë.

Donaldi dhe Beatrix puthen për herë të parë në buzë, ja videoja po thyen  rrjetin - Bota Sot
Le të 'trashëgohet' çifti! Donald dhe Beatrix shkëmbejnë puthje në dasmën e  improvizuar - Loki Magazine

Donaldi është kritikuar shumë për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën ndërsa Beatrix që ka ndërhyrë mes tyre.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin