image Bora pritet t’ia kthejë Donaldit varësen që ia dhuroi me rastin e 3-vjetorit të njohjes

Bota e Yjeve

Bora pritet t’ia kthejë Donaldit varësen që ia dhuroi me rastin e 3-vjetorit të njohjes

news image

Moderatorja shqiptare Bora Zemani do të përballet sonte në “Big Brother VIP” me Donald Veshajn dhe Beatrix Ramosajn.

Moderatorja do të hyjë mbrëmjen e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP” për të diskutuar gjerë e gjatë për këtë temë. Zemani pritet t’i kthejë dhe varësen që Donaldi i dhuroi pak javë më parë me rastin e 3 vjetorit të njohjes së tyre, shkruan abcnews.

Kujtojmë se Donaldi është kritikuar shumë, për faktin se e ka lënë pezull raportin me Borën, ndërsa Beatrix, që ka ndërhyrë mes tyre.

/GazetaSinjali/