image Blerona i vë “flakën” tualetit
[wp-story id="814678"]

Blerona i vë “flakën” tualetit

news image

Blerona Zeqiri është një ndër prezantueset më të komentuara në mediat rozë.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin e saj social instagram një foto nga tualeti ku shihet pothuajse e zhveshur dhe ku dalin më së miri format e saj “bombastike”.

Por çka dashur të tregojë Blerona me këtë foto? Gjithsesi shihet më së miri se ajo duket mjaft në formë.