image BimBimma dhe Shpat Deda do të sjellin një duet - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

BimBimma dhe Shpat Deda do të sjellin një duet

news image

Një duet muzikor pritet të lansohet këto ditë në skenën muzikore.

Reperi BimBimma dhe këngëtari Shpat Deda kanë shpërndarë një fotografi në Instagram në një studio, duke lënë të kuptojnë se po vjen një bashkëpunim mes tyre.

Mic check, mic check “, ka shkruar Deda në Instagram.

Megjithatë, ende nuk është bërë e ditur zyrtarisht se kur do ta sjellin bashkëpunimin. /GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: