image Billie Eilish do ta këndojë kolonën zanore të filmit të ri të James Bond - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

15208

Të shëruar

12815

Të vdekur

615

Showbiz/ Billie Eilish do ta këndojë kolonën zanore të filmit të ri të James Bond

news image

Ylli i muzikës pop, Billie Eilish, ka incizuar kolonën zanore të filmit të ri të James Bond, “No Time To Die”.

18-vjeçarja është artistja më e re në moshë që ka shkruar dhe ka incizuar një kolonë zanore për një film, transmeton Gazeta Sinjali.

Është çmenduri dhe nder i madh të jem pjesë e këtij projekti në çdo mënyrë”, citohet të ketë thënë artistja.

Kujtojmë se dy kolonat zanore të mëhershme të këtij filmi, “Skyfalll” të Adele dhe “Writing’s On The Wall”, të Sam Smith, patën fituar çmimin Oscar.

Teksa filmi “No Time To Die“, premierën e tij pritet ta ketë në prill të këtij viti./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin