image Beyonce shijon pushimet, shfaqet me familjen dhe miqtë e saj

Bota e Yjeve

Beyonce shijon pushimet, shfaqet me familjen dhe miqtë e saj

news image

Këngëtarja e njohur, Beyonce është shfaqur mahnitëse gjatë një shëtitje me binjakët dhe nënën e saj, duke shijuar kështu udhëtimin me varkë në Hamptons.

Beyonce bashkë me binjakët, nënën dhe me miqtë të saj shkuan për një udhëtim me mjete të shpejta në Hamptons.

Me një këmishë të bardhë dhe pantallona të shkurtër, Beyonce dukej mahnitëse duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Sidoqoftë, gjatë kësaj shëtitjeje të Beyonces, nuk u pa bashkëshorti i saj Jay Z.