image Beyonce bëhet brune, fansat mezi e njohin

Bota e Yjeve

Showbiz/ Beyonce bëhet brune, fansat mezi e njohin

news image

Këngëtarja e njohur me famë botërore, Beyonce, ka bërë një ndryshim rrënjësor në dukje.

Artistja është bërë brune dhe me këtë ndryshim ka shtangur fansat, të cilët nuk besonin se ajo ishte Beyonce, transmeton Gazeta Sinjali.

Në dy fotografi të publikuara së fundmi në rrjetin social Instagram, fansat e artistes mahniten nga linjat trupore të saj, si dhe ndryshimin e ngjyrës së flokëve.

Megjithatë, Beyonce ka marrë komente të shumta pozitive nga ndjekësit, të cilët nuk hezituan t’i bënin komplimente./Gazeta Sinjali/

https://www.instagram.com/p/B3Q1ZvIHOSz/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix