image Befason Blerona me pamjen, shikojeni sa bukur duket me humbjen e kilogramëve

Befason Blerona me pamjen, shikojeni sa bukur duket me humbjen e kilogramëve

news image

Prezantuesja kosovare, Blerona Zeqiri në fotografitë që poston në rrjetet sociale duket se ka humbur peshë.

Ajo ishte shumë e plotë, por tani është dobësuar dhe format e saj trupore janë tejet tërheqëse.

Blerona ka hequr kilogramët e tepërt e tani është në top formë.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

View this post on Instagram

Edhe nje emision bashke, edhe nje permbushje profesionale/shpirterore per mua! @21gradeofficial ❤️

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on