image Bebe Rexha i këndon të dashurit, momente të bukura të çiftit

Bota e Yjeve

Bebe Rexha i këndon të dashurit, momente të bukura të çiftit

news image

Bebe Rexha është njëra ndër këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo është shumë aktive me postime në rrjetin e saj social Instagram, duke i mbajtur më afër ndjekësit.

Këngëtarja së fundmi postoi një video me të dashurin e saj, Keyan Safyari, ku dukeshin se janë në kulmin e dashurisë.

Çifti shihen të veshur me rroba të përditshme duke shijuar motin e ngrohtë teksa shkëmbejnë puthje dhe përqafime romantike me njëri-tjetrin.

Shih videon më poshtë :


/Gazeta Sinjali/